test

Haberler

5.8.2020
KDV DEĞİŞİKLİĞİ HK.

31 Temmuz 2020 tarihinde Resmi Gazete’de yayimlanan “Mal ve Hizmetlere Uygulanacak Katma Deger Vergisi Oranlarinin Tespitine Iliskin Kararda Degisiklik Yapilmasina Dair Karar” baslikli kararla birlikte, konaklama ve yeme-içme sektöründe KDV oranlari, 2020 yili sonuna kadar düsürülmüstür.
Yapilacak tanimlama ve düzenlemeler asagidaki gibidir. Ancak, bu islemi yapmadan önce, isletmenizin malî müsavirinden onay almaniz gerekmektedir.

15.5.2020
Asyasoft Personel Modülü Kısa Dönem Çalışma Ödeneği kapsamında yazılım geliştirme çalışmalarını tamamladı!

Asyasoft Personel programi üzerinden kisa dönem çalisma ödenegine göre Bordro hazirlama islemlerini hizli bir sekilde yapabilirsiniz.

15.5.2020
Asyasoft Otel Yönetim Sistemleri ile Misafir ve personel iletişiminde temassız çözümler!

Otel işletmeleri, işin gereği olarak temasın yaşandığı yerler olduğu için temasın olabildiğince aza indirgenmesi gerekiyor. Asyasoft Yazılım bu süreç için entegre çözüm olarak sunduğu Online Check in  / Kimlik - pasaport gönderimi, Online rezervasyon ve mobil uygulamalar ile misafir ile personel arasındaki teması azaltmayı hedefliyor.

23.6.2015
Asyasoft zaman ve emekten tasarrufu sağlıyor.

Asyasoft Yazılım olarak sunduğumuz pratik çözümlerle 1996 yılından bu yana zincir ve münferit otellerin öncelikle zamandan tasarruf etmelerini sağlıyoruz.

12.2.2015
Asyasoft'un yeni ürünü Asyasoft Online olacak...

Asyasoft online rezervasyon modülü otelinizde kullandığınız Asyasoft Önbüro modülü ile entegre çalışır. İşletmenizde Asyasoft online rezervasyon modülünü bağımsız kullanabileceğiniz gibi avantajlı entegrasyonu sayesinde Önbüro ile entegre de çalıştırabilirsiniz.

2.12.2014
Asyasoft yazılım talep ve ihtiyaca göre modül geliştirmeye devam edecek

Asyasoft yazılım talep ve ihtiyaca göre modül geliştirmeye devam edecek 

2.12.2014
Asyasoft Kaya Ramada Plaza'da...

İstanbul Beylikdüzü'nde 317 odası bulunan Kaya Ramada Plaza Otel 27 Temmuz itibariyle ASYASOFT kullanmaya başladı.

2.12.2014
Asyasoft yazılım zincir ve münferit tesislere Şehir otelciliği ve Resort Otelciliğine uygun otel otomasyon yazılımları üretmektedir!

Asyasoft yazılım zincir ve münferit tesislere Şehir otelciliği ve Resort Otelciliğine uygun otel otomasyon yazılımları üretmektedir!

Bülten
-
Aylık bülten için e-posta adresinizi girin