test

Kategoriler

27.3.2015
Asyasoft CRM sadakat yönetimi ile sadık misafir profillerinizin sayısını arttırabilirsiniz!

Misafir tatmini ve Misafir sadakati Oteller için başarının iki anahtar kavramı haline geldi Misafirini tatmin edebilen ve bunun da ötesinde onların sadakatlerini kazanabilen münferit ve zincir oteller varlıklarını sürdürebilmekte, kârlılıklarını istikrarlı hale getirebilmektedirler. Bugün artık oteller misafirlerinin sadakatlerini elde etmenin ve onları yaşam boyu değer olarak kendilerinde tutmanın yollarını aramaktadırlar. 

27.3.2015
Asyasoft Rezervasyon Motoru Tripadvisor Bağlantısı ve Partnerliği

Şirketimiz AsyaSoft Yazılım, Antalya Merkez ofisi ve Akdeniz Üniversitesi Teknokent’te bulunan Arge Ofisi ile Turizm otelcilik
alanında 20 yıldır hizmet vermektedir. Turizm sektöründe zincir ve münferit tesislere Şehir otelciliği ve Resort otelciliğine uygun
otel otomasyon yazılımları üretiyoruz. Yaklaşık olarak 200 tesis ile çalışmaktayız.

27.3.2015
Asyasoft e-Defter Uygulamasına Hazır!

Asyasoft  kullanıcıları Asyasoft  e-Defter konektörü
aracılığıyla Yevmiye Defteri”’ ve “Defter-i Kebir”’ defterleri, GİB' in belirlediği standartlarda hazırlayabilecek ve elektronik olarak GİB'e kolayca gönderebilmekteler. Gelir İdaresi Başkanlığının yayınladığı tebliğle gelen elektronik defter tutma zorunluluğu binlerce şirketi etkiliyor, Asyasoft’ un yenilikçi  ürünü  e-Defter  konektör çözümü,  mükelleflerin  kanuni yükümlülüğünü hızlı, kolay ve sorunsuz olarak gerçekleştirmesini sağlıyor. Asyasoft benzeri uygulamaları portföyüne ekleyerek sürekli ve güvenli bir biçimde yenilikçi, çözüm odaklı ve memnuniyete dayalı hizmetlerine devam etmeyi planlamaktadır.

27.3.2015
Delphin Botanik Exclusive Resort Lara Asyasoft Yazılımlarını Tercih Etti!

Antalya Lara’da muhteşem deniz manzarasına ve bölgedeki güzel peyzajlı bahçeye hâkim olan otellerden Delphin
Botanik Exclusive Resort Asyasoft Yazılımlarını Tercih etti. Delphin Hotels ve Resort Grubu ‘nun diğer tüm otellerin
de 2000 yılından bu yana ’Önbüro, Satış, CRM, Stok, Cost, Muhasebe, Guest Relation, Krediler, Satın alma ve Web
Sitesi Online Satışlarında ‘’Asyasoft yazılım modülleri kullanılmaktadır. Delphin Botanik Exclusive Resort, ultra her
şey dâhil konseptinde olup, Antalya şehir merkezine 15 km, Antalya Havalimanı’na 10 km uzaklıkta yer almaktadır.

11.2.2015
Asyasoft E-Fatura Entegrasyon Yönetimine geçiyor…

Asyasoft Yazılım, son günlerde işletmelerin gündeminde olan E-fatura uygulaması için GİB (Gelir İdaresi Başkanlığı) tarafından sunulan (1. E-fatura Portal, 2. Entegrasyon Yöntemi ve 3. Özel Entegrasyon) yöntemlerini destekliyor. 

7.2.2015
Delphin Hotels Asyasoft E-Fatura Portal modülünü 1 Eylül 2013 tarihinden itibaren kullanmaya başladı!

20 yıla yakın Asyasoft yazılımlarının neredeyse tüm modüllerini kullanan grup, şu anda Elektronik Faturalarını Asyasoft E-Fatura Portal Modülü aracılığı ile 01.09.2013 tarihinden itibaren göndermeye başladı. Referans otellerimiz arasında E-fatura portal modülünü ilk olarak devreye aldığımız grubun mevcut tüm otellerinde XML (Extensible Markup Language)  formatında tek merkezden faturaların gönderimini yapabiliyoruz.

11.2.2015
Asyasoft E–Fatura Entegrasyonu Hazır…

E-fatura düzenleme kapsamında pek çok otel işletmesi yanında pek çok tedarikçi işletme ve acente zorunlu e-fatura mükellefi haline geliyor. Bu durumda ilgili işletmeler arasında faturaların sadece e-fatura sistemi üzerinden yönetilmesi zorunlu hale getiriliyor. ‘’Asyasoft E-fatura Portal’’ diye adlandırdığımız bu modül ile kapsama giren işletmelerimiz Asyasoft sistemleri üzerinden elektronik fatura gönderebilecekler.

11.2.2015
Kaya Palazzo Golf Resort Otel Asyasoft Yazılımları ile Yönetiliyor!

Kaya Hotels & Resorts olarak grubun 9. Oteli Kaya Palazzo Golf Resort Asyasoft Otel Yönetim Sistemi modüllerini kullanmaya başladı. Otel 15 Haziran 2013‘te misafirlerine kapılarını açtı. Lüks tesis içerisinde 320 adet süite oda olmak üzere toplamda 650 odaya bulunmaktadır. Asyasoft Önbüro Yönetimi, Stok, Cost, Satın Alma, POS (Satış Noktaları Restoran Bar vs.), Operasyon Takip Sistemi ve CRM dahil olmak üzere işletmenin tüm birimlerinde tam entegre Asyasoft yazılım çözümleri kullanılmaktadır. 

11.2.2015
Asyasoft Online Rezervasyon Sistemi Kullanıma Hazır!

Asyasoft Önbüro Modülü - Otel Web Sitesi Rezervasyon Motoru

Asyasoft online rezervasyon modülü kullanıma hazır! Müşterilerimizden gelen talepler ve ihtiyaçlar doğrultusunda geliştirdiğimiz Online rezervasyon sistemi yoğun ARGE çalışmalarından sonra 2013 Mayıs ayından itibaren ürünün satış ve pazarlama faaliyetlerine başladık.

11.2.2015
Beş Yıldızlı Lüks Tesis Çiftehan Termal Ve Devre Mülk; Asyasoft Devremülk Ve Otel Otomasyon Sistemleriyle Yönetiliyor!

Termal Turizm alanında faaliyet gösteren ÇİFTEHAN TERMAL ve DEVRE MÜLK Niğde İli, Ulukışla İlçesi, Çiftehan Kasabası, Kaplıcalar Mevkiinde Beş yıldızlı lüks termal ve devre mülk tesislerini ASYASOFT DEVREMÜLK ve OTEL OTOMASYON SİSTEMLERİ ile yönetmeye başladı!

11.2.2015
Royal Adam & Eve Otel Asyasoft Otel Yönetim Sistemlerini Tercih Etti!

2013 Ocak Ayında Stone grubuna katılan Royal Adam & Eve Otel ‘de Sistem
kurulum çalışmalarını tamamlandık, grubun mevcut otelleri Royal Holiday
Palace, Royal Wings, Royal Dragon ve Royal Alhambra Asyasoft Zincir Otel
çözümleriyle yönetilmektedir.

Bülten
-
Aylık bülten için e-posta adresinizi girin